Glori24.pl - Partner księgarni
Szukaj w:

Twój koszyk jest pusty.

/ Rejestracja

Pieśni wspólnotowe

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Moja Nadzieja. Msza św. Macieja CD
  29,95 zł

  Moja Nadzieja. Msza św. Macieja CD

  Bartłomiej Kot

  Przenikające do głębi Boże Słowo i muzyka niosąca nadzieję i poruszająca struny duszy – tak można by określić płytę „Moja nadzieja”. W tak subtelnej dźwiękowej aurze nawet gitara zdaje się harfą… Poszczególne części Mszy św. w kompozycjach Dowiedz się więcej »
 2. Uratowani (CD) - Trzecia Godzina Dnia
  34,90 zł

  Produkt niedostępny

  Uratowani (CD) - Trzecia Godzina Dnia

  Trzecia Godzina Dnia

  Płyta koncertowa "Uratowani" to 13 zupełnie nowych utworów w większości opartych na psalmach. Jest to dziewiąty album muzyczny zespołu TGD (Trzecia Godzina Dnia), który w tym roku obchodzi 30 - lecie swojej działalności. Poza zespołem muzycznym, chórem występują soliści m.in. Natalia Niemen, Mate.O. Dowiedz się więcej »
 3. Hosanna na niebiosach. Festa I CD
  19,50 zł

  Produkt niedostępny

  Hosanna na niebiosach. Festa I CD

  Hosanna na niebiosach. Festa I Dowiedz się więcej »
 4. Uwielbiaj duszo moja Pana. Festa III CD
  19,50 zł

  Produkt niedostępny

  Uwielbiaj duszo moja Pana. Festa III CD

  Uwielbiaj duszo moja Pana. Festa III Dowiedz się więcej »
 5. Trasa CD
  29,95 zł

  Produkt niedostępny

  Trasa CD

  Deus Meus

  Pierwsza płyta zespołu, zarejestrowana na żywo podczas trasy koncertowej Deus Meus zorganizowanej z okazji dziesięciolecia zespołu w listopadzie 2004 r. Zawiera największe przeboje muzyki chrześcijan takie jak m.in. "Kocham więc nie muszę się bać" Dowiedz się więcej »
 6. Na fali wielbienia CD Audio
  25,00 zł

  Produkt niedostępny

  Na fali wielbienia CD Audio

  Płyta to zapis uwielbienia Boga w czasie I Ogólnopolskich Rekolekcji dla Muzyków „Na Fali Wielbienia” (Henryków 2011). Wśród artystów, których możemy usłyszeć, są m.in. Piotr Baron, Julia i Grzegorz Kopala, Piotr Pałka, Ewa Sykulska oraz Leopold „Poldek” Dowiedz się więcej »
 7. Europo, nie możesz żyć bez Boga CD
  29,95 zł

  Europo, nie możesz żyć bez Boga CD

  bp Antoni Długosz

  Biskup Długosz, Eleni, Krzysztof Krawczyk i Siewcy Lednicy w obronie chrześcijańskich wartości! Wyjątkowe piosenki, które zostały zamieszczone na tej płycie, przypominają Europie i jej mieszkańcom o tym, że nie mogą żyć bez Boga. Jedynie Bóg jest źródłem Dowiedz się więcej »
 8. TGD - PS (CD+DVD)
  39,90 zł

  Produkt niedostępny

  TGD - PS (CD+DVD)

  Trzecia Godzina Dnia

  Dwupłytowe wydanie CD + DVD Na płycie występują m.in. tacy soliści jak: * Mate.O * Natalia Niemen * Basia Włodarska * Olga Szomańska-Radwan Rewelacyjny koncert, a zarazem modlitwa uwielbieniem. Dowiedz się więcej »
 9. TRANSITUS (KSIĄŻKA+CD)
  34,90 zł

  TRANSITUS (KSIĄŻKA+CD)

  Joachim Mencel, Beata Mencel

  Premierowy koncert TRANSITUS odbył się na Rynku Głównym w Krakowie w ramach ogólnopolskich obchodów 800-lecia zatwierdzenia Reguły św. Franciszka Dowiedz się więcej »
 10. Podróż

  29,00 zł

  20,30 zł

  Podróż

  Dorota Mielcarek & Habari Njema

  Długo oczekiwana płyta Doroty Mielcarek i zespołu Habari Njema. Nazwa grupy w języku swahili znaczy tyle co Dobra Nowina, którą bez trudu znaleźć można w piosenkach tego Dowiedz się więcej »
 11. Otwórz się niebo. Pieśni adwentowe (CD)
  29,95 zł

  Produkt niedostępny

  Otwórz się niebo. Pieśni adwentowe (CD)

  Deus Meus

  Na najnowszej płycie zespołu Deus Meus pt. ”Otwórz się niebo” znajdują się zarówno tradycyjne pieśni adwentowe takie jak „Archanioł Boży Gabriel” Dowiedz się więcej »
 12. Hej Jezu
  29,95 zł

  Produkt niedostępny

  Hej Jezu CD

  Deus Meus

  Reedycja najbardziej znanej płyty na polskim rynku muzyki chrześcijańskiej, powstała jeszcze pod szyldem "Inicjatywa Muzyczna Ludźmierz", z której wyłonił się obecny Dowiedz się więcej »
 13. Wierz tylko
  24,00 zł

  Produkt niedostępny

  Wierz tylko

  Filipscy i Przyjaciele

  Druga autorska płyta na której znajduje się dwanaście nowych utworów; piękne ballady, ale również piosenki poruszające słuchacza swym temperamentem. Dowiedz się więcej »
 14. Twoja miłość (CD)
  24,90 zł

  Produkt niedostępny

  Twoja miłość (CD)

  New Life M.

  Reedycja jednej z najbardziej znanych płyt na rynku muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Kompozycje Joachima Mencla (piano), Roberta Cudzicha (gitara), Marcina Pospieszalskiego (gitara basowa, kontrabas) i Mietka Szcześniaka (vocal) łączą muzyczne, bardzo rozmaite fascynacje muzyków (jazz, soul, folk, reggae, rock) z doświadczeniami życia wiarą. Dowiedz się więcej »

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący